Kontaktinformasjon

Har du spørsmål om noe angående Nærbø IL? Finn passende person i listen under, ta kontakt, så skal vi gjøre det vi kan for å finne svar på det du lurer på.
Bli medlem »
Bli medlem

Kontakt

Adresse:
Torlandsveien 10, 4365 NÆRBØ

Telefon: 51 79 11 50
Epost: post@narboil.no

Har du spørsmål?

Name*
Epost*
Kommentar

Administrasjon og hovedstyret

daglig leder2
Toini Underhaug
Daglig Leder
Mobil: 930 37 420
toini@narboil.no
kommersiell leder
Einar Auestad
Kommersiell leder
Mobil: 930 61 078
einar@narboil.no
bergliot era%cc%8as
Bergliot Erås
Sportskonsulent
Mobil: 48123098
bergliot@narboil.no
Tonje Pedersen
Adminstrasjonsmedarbeider
Mobil: 98465060
Telefon: 41357495
tonje@narboil.no
bjarne
Bjarne Bekkeheien
Leder Hovedstyret
Mobil: 913 31 436
b.bekkeheien@haver.no
silje
Silje Askvik
Nestleder Hovedstyret
Mobil: 913 98 698
silje.askvik@risa.no
gry
Gry Lea Knutsen
Økonomileder Hovedstyret
Mobil: 482 66 891
gry.knutsen@aarbakke.no
torger eirfjord
Torgeir Erfjord
Barneidrettsanvarlig Hovedstyre
Mobil: 48011726
torgeir.erfjord@fkra.no

Sportslige ledere

trond
Trond Knutsen
Håndball
Mobil: 901 80 906
Send e-post
kris
Kris Georgsen
Fotball
Mobil: 906 90 132
Send e-post
stian
Stian Skarbøvik
Ishockey
Mobil: 930 37 505
Send e-post
sl innebandy bilde viktor
Viktor Andersson
Innebandy
Mobil: 974 75 117
Send e-post
sl basketball
Øyvind Svihus
Basketball
Send e-post